Datum a čas konání: 8.9.2024 17:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 8.9.2024 17:00
Místo: Komořanská 40, 14300, Praha 4
Datum a čas konání: 14.9.2024 12:00
Datum a čas konání: 8.9.2024 13:30
Datum a čas konání: 8.9.2024 17:00
Místo: Cukrovarnická 62 162 00 Praha 6
Datum a čas konání: 15.9.2024 16:30
Místo: Kovářova 545 155 00 Praha 13 - Stodůlky
Datum a čas konání: 8.9.2024 14:30
Místo: V Úžlabině 320/23, 100 00 Praha 10-Malešice
Datum a čas konání: 15.9.2024 17:00
Místo: Sportovní areál Nad Přehradou Milánská 471 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy
Datum a čas konání: 11.9.2024 17:00
Místo: Do Hlinek 427, 103 00 Praha 10 - Kolovraty
1. | SC Olympia Radotín | 4 | 11:4 | 12 |
2. | SK Zbraslav | 4 | 9:2 | 12 |
3. | FK Zlíchov 1914 | 4 | 11:4 | 10 |
4. | FC Přední Kopanina B | 4 | 15:9 | 9 |
5. | ABC Braník fotbal | 4 | 18:9 | 7 |
6. | Mezinárodní Svaz.. | 4 | 12:7 | 7 |
7. | TJ Březiněves | 4 | 12:10 | 7 |
8. | SK Střešovice 1911 B | 4 | 11:9 | 6 |
9. | Prague Raptors FC | 4 | 4:4 | 4 |
10. | TJ Sokol Cholupice | 4 | 7:8 | 4 |
11. | TJ AFK Slivenec | 4 | 10:12 | 4 |
12. | SK Uhelné sklady Praha | 4 | 6:9 | 4 |
13. | FK Řeporyje | 4 | 5:11 | 1 |
14. | SK Modřany | 4 | 5:11 | 1 |
15. | FK Meteor Praha VIII B | 4 | 0:11 | 1 |
16. | FC Nebušice | 4 | 3:19 | 1 |
1. | TJ Sokol Cholupice B | 0 | 0:0 | 0 |
2. | TJ Sokol Stodůlky C | 0 | 0:0 | 0 |
3. | TJ Sokol Řepy | 0 | 0:0 | 0 |
4. | SK Zbraslav B | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Slavoj Suchdol | 0 | 0:0 | 0 |
7. | TJ AFK Slivenec B | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FC Nebušice B | 0 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Sokol Lipence B | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Tělovýchovná jednota.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | SK Modřany B | 0 | 0:0 | 0 |
12. | FK Řeporyje B | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Cholupice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | SK Hostivař | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FK Union Strašnice | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Spartak Hrdlořezy | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FK Čechie Dubeč | 0 | 0:0 | 0 |
6. | SK Libuš 838 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | AFK Slavoj Podolí.. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Union Vršovice | 0 | 0:0 | 0 |
9. | SK Junior Praha 1960 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Jižní Město Chodov - FK | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Cholupice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | TJ Březiněves | 0 | 0:0 | 0 |
3. | TJ Slavoj Suchdol | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FK Vinoř 1928 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK Modřany | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Avia Čakovice | 0 | 0:0 | 0 |
7. | SK Dolní Chabry | 0 | 0:0 | 0 |
8. | AFK Slavoj Podolí.. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Prague Raptors FC | 0 | 0:0 | 0 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Cholupice B | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Jižní Město Chodov - FK | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Tělovýchovná jednota.. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FC Háje Jižní Město C | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Sokol Lysolaje | 0 | 0:0 | 0 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FC PerfectLanD | 0 | 0:0 | 0 |
9. | FK Union Žižkov | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Třeboradice B | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Cholupice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | SK Union Vršovice | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Jižní Město Chodov - FK | 0 | 0:0 | 0 |
4. | TJ Sokol Stodůlky B | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FK Admira Praha | 0 | 0:0 | 0 |
6. | SK Aritma Praha | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FK Meteor Praha VIII | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Fotbalová Akademie.. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | SK Motorlet Praha D | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FC Přední Kopanina | 0 | 0:0 | 0 |
11. | SK Čechie Smíchov | 0 | 0:0 | 0 |
12. | SK Zbraslav | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Cholupice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | SK Dolní Chabry | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FK Union Strašnice | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Fotbalová akademia.. | 0 | 0:0 | 0 |
5. | SK Hostivař | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Tělovýchovná jednota.. | 0 | 0:0 | 0 |
7. | SK Viktoria Štěrboholy | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Junior Praha 1960 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | FK Horní Měcholupy 1932 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | FC Háje Jižní Město C | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Prague Raptors FC | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Cholupice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Sokol Dolní Počernice | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FK Horní Měcholupy 1932 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Prague Raptors FC | 0 | 0:0 | 0 |
5. | TJ Sokol Lipence | 0 | 0:0 | 0 |
6. | SK Třeboradice | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Spartak Hrdlořezy | 0 | 0:0 | 0 |
8. | FK Loko Vltavín, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1. FC Barrandov | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Tělovýchovná jednota.. | 0 | 0:0 | 0 |
11. | SK Čechie Uhříněves | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Cholupice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FK Újezd nad Lesy | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FK Loko Vltavín, z.s. | 0 | 0:0 | 0 |
4. | SK Hostivař | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FK Horní Měcholupy 1932 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Sokol Kolovraty | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 0 | 0:0 | 0 |
8. | SK Čechie Uhříněves | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / 2. třída sk. A - (A4A 21 M-2/A) - 2023/2024 / 22.kolo / TJ Sokol Cholupice B : TJ AFK Slivenec B
TJ Sokol Cholupice B
5 : 0
(3:0)
TJ AFK Slivenec B
2 góly
Jiří Sláma2 góly
Daniel France2 góly
Ondřej Schwank1 gól
Štěpán Hrazdíra
Počet návštěv: 118916
Posledních 30 dnů: 964 | Posledních 7 dnů: 343 | Poslední den: 1
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze