TJ Sokol Cholupice vs. TJ AFK Slivenec 3:4 (3:3)

1.A třída sk. B | 13. kolo | 30.10.2022

Za Cholupice skórovali: ️⚽️ Michal Knebl, ⚽️ Martin Šrámek, ⚽️ Ondřej Schwank

Komentář trenéra Miroslava Jíry:

"Poslední mistrovské utkání doma před našimi fanoušky, myslím, všechny bavilo, ale bohužel pro nás jsme opět bez bodového efektu. Hosté se po našich obrovských individuálních chybách dostali brzy do vedení 3:0 a v tu chvíli to s námi vypadalo hodně špatně. Ve 30. min. jsme předvedli rychlou akci na jejímž konci byl Knebl a snížil na 1:3. Během dalších minut se nám skvěle povedly dvě standardky a Šrámek a Schwank dokázali srovnat na 3:3 do poločasu. Bohužel vstup do 2. poločasu se nám nepovedl a hosté z brejku vstřelili svojí čtvrtou branku v utkání a ta se nakonec ukázala jako vítězná. Naši velkou šanci spálil Moravec, který z voleje po centru Soukala mířil nad. Kluci se ale vydali, dokázali se skvěle vrátit do zápasu a hodně mě to za ně mrzí, že jsme alespoň bod nezískali, ale naše defenzivní individuální chyby nás opět stály zápas. Na závěr bych chtěl ale přesto všechno strašně moc poděkovat všem domácím fanouškům, kteří nás v dobrém i ve zlém po celý podzim výborně vždy podporovali a o to víc mě i dnes kvůli nim štve, že jsme nebodovali."

1. SC Olympia Radotín 11 22:12 26
2. FK Zlíchov 1914 11 32:13 24
3. Prague Raptors FC 10 23:13 18
4. SK Zbraslav 11 19:15 18
5. TJ AFK Slivenec 10 28:26 17
6. Mezinárodní Svaz Mládeže 10 24:17 16
7. TJ Sokol Cholupice 11 26:19 15
8. SK Střešovice 1911 B 11 22:31 15