SK Zbraslav vs. TJ Sokol Cholupice 5:2 (4:0)

1.A třída sk. B | 12. kolo | 23.10.2022

Za Cholupice skórovali: ️⚽️ Daniel France, ⚽️ Tomáš Moravec

Komentář trenéra Miroslava Jíry:

"V dalším mistrovském utkání jsme zavítali na hřiště SK Zbraslav. Vstup do utkání jsme měli aktivní a hned v první minutě spálil, bohužel pro nás, útočník Moravec tutovku. Ve 13. min. došlo k nedorozumění mezi naším brankářem a stoperem a Zbraslav šla do vedení. O pár minut později domácí potrestali naši další defenzivní nedůslednost. Pak se naše hra zvedala a byli jsme lepším týmem, bohužel jsme nezareagovali na rychlý aut domácích a bylo to 3:0 pro domácí. V závěru poločasu přišla další naše individuální chyba při rozehrávce a poločas hrůzy skončil 4:0.

Druhý poločas se naše hra obrovsky zvedla a hráli jsme slušný kombinační fotbal a po zásluze jsme brankami Franceho a Moravce dokázali snížit a dostat se do zápasu. Bohužel náš tlak nevygradoval odpískanou penaltou za ruku ležícího hráče domácích a tím jsme mohli mít šanci korigovat na 3:4 z našeho pohledu. Hráli jsme hodně ofenzivně a domácí toho využili a dali v závěru na konečných 5:2.

Domácím gratuluji k výhře, my jsme si prohráli zápas nepovedeným prvním poločasem."

1. SC Olympia Radotín 11 22:12 26
2. FK Zlíchov 1914 11 32:13 24
3. Prague Raptors FC 10 23:13 18
4. SK Zbraslav 11 19:15 18
5. TJ AFK Slivenec 10 28:26 17
6. Mezinárodní Svaz Mládeže 10 24:17 16
7. TJ Sokol Cholupice 11 26:19 15
8. SK Střešovice 1911 B 11 22:31 15